Gelegen in het gezellige dorp Vleuten, in een rustig hofje, maar toch dichtbij alle voorzieningen:
Leuke eengezinswoning uit de jaren zestig, met uitgebouwde lichte woonkamer met serre, 4 slaapkamers en met een zeer royale tuin (perceel is 250m2).
Je komt binnen in de hal. Hier vind je de trap naar boven, met daaronder een kelderkast, een toilet met fonteintje, en zowel een deur naar de half open keuken als ook een deur rechtstreeks naar de woonkamer.
Als je de woonkamer binnen gaat is deze 10 meter lang met aan de voorzijde een grote raampartij en aan de achterzijde is er uitgebouwd en bevindt zich nu een ruime serre.
Door de uitbouw is de keuken nu half open, met een gezellige bar om aan te ontbijten, of om gezellig contact te houden tijdens het koken. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals; oven, aparte combimagnetron, vaatwasser en koel-vriescombinatie.
In de serre is ruimte voor een grote eettafel en met zowel een loopdeur alsook een driedelige schuifpui naar de diepe achter tuin is er een mooie verbinding tussen binnen en buiten.
Als je de 17 meter diepe achtertuin inloopt kun je zelfs nog de hoek om. Dit loopt door tot achter de buren en is een achterom naar de straat. Achter in de tuin in het verlengde van het huis staat een berging van 18 m2. Deze is ruim genoeg voor meerdere fietsen en een werkbank met gereedschap. En hierin staat ook een grote stellingkast met voldoende opbergmogelijkheden. Voor de berging ligt een gezellige vlonder met houten zitbanken, ruim genoeg om met het hele gezin of met vrienden lekker buiten te zitten.
Als je de trap op gaat naar de eerste verdieping bevinden zich hier 3 slaapkamers. Aan de achterzijde zijn twee slaapkamers. De ene is ruim en licht. De andere is momenteel in gebruik als waskamer, maar veel buurtgenoten hebben hier een ruimere badkamer gerealiseerd. De slaapkamer aan de voorzijde is ook ruim en licht en heeft een eigen wastafel. Ook bevindt zich op deze verdieping een tweede toilet en een eenvoudige maar functionele badkamer.
Wanneer we de open trap naar de zolderverdieping opgaan, komen we op de voorzolder met de CV installatie (uit 2018) en berging. Lopen we de deur door dan komen we in een grote lichte kamer met zowel voor als achter een dakkapel. Hier is een inbouwkast met daarachter ook nog genoeg opbergruimte.
Het schuine dak is reeds vervangen met nieuwe dakpannen en voorzien van isolatie. De dakkapellen zijn van kunststof en hebben ook kunststof kozijnen met HR glas. Ook alle overige kozijnen van het huis zijn vervangen door kunststof kozijnen met HR++-glas. De serre is van aluminium met ook HR++-glas. Kortom het is nu een onderhoudsarm huis.
Het huis ligt in een rustig hofje met 16 woningen, met een brede groenstrook in het midden en voldoende parkeergelegenheid. Met alleen bestemmingsverkeer maakt dit een unieke en gewilde plek in het dorp. Loop je door naar het volgende hofje, dan is daar een speeltoestel voor kinderen. Nog iets verder is een grotere speeltuin met voetbalveld.
Alle voorzieningen zijn op loopafstand; ruim winkelassortiment (zowel voor dagelijkse boodschappen, als ook bijv. drogisterij), scholen, gezondheidscentrum, wijkservicecentrum en treinstation. Met de trein ben je binnen tien minuten in de stad Utrecht. Maar zoek je rust, dan sta je ook met 5 minuten lopen in het buitengebied, waar je heerlijk kan wandelen in de polder en naar kasteel "de Haar" (Haarzuilens). Ook het Maximapark en de Haarrijnse Plas zijn nabijgelegen recreatiemogelijkheden.
Door aanwezigheid van goede aansluitingen op de snelwegen (A2) sta je met iets meer dan 20 minuten al in Amsterdam. Ook naar Den Haag (A12) is nog geen 40 minuten. Kortom centraal gelegen in Nederland, maar toch de rust en ruimte van het dorpse Vleuten.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte van 120 m² en een perceel van 250 m²;
- Hele huis voorzien van kunststof kozijnen en HR-glas;
- Uitbouw met mooie lichte serre;
- Gelegen in groen en rustig hofje;
- Oplevering juni/juli 2025