Heerlijk licht huis (energielabel A) op een toplocatie in Naarden.
Deze klassieke jaren ’30 woning is van alle moderne gemakken voorzien terwijl authentieke kenmerken zoals paneeldeuren, ensuite deuren en glas in lood ramen zijn bewaard. Het is gelegen op een super fijne locatie vanwege het pittoreske Naarden-Vesting op loopafstand en dichtbij de snelweg richting Amsterdam en Amersfoort. Op fietsafstand vind je NS-station Naarden-Bussum en verschillende basis- en middelbare scholen, sportverenigingen en natuurgebieden. Er is een kinderdagverblijf en basisschool in de straat zelf gevestigd.
Het huis is overal voorzien van dubbelglas en de begane grond zelfs van triple glas. Zowel de gevels, de vloer als het dak zijn optimaal geïsoleerd. Met slimme radiatorknoppen van Tado op alle radiatoren is het in huis alleen warm wanneer én waar jullie dat willen. Door de 11 zonnepanelen van in totaal 3,9 Wattpiek is de elektriciteitsrekening lekker laag. Met airconditioning in alle slaapkamers is het heerlijk koel slapen tijdens warme zomernachten. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van geluidsisolatie dus ook de buren zullen je nachtrust niet verstoren.
Als je door de vestibule, de gang doorloopt en de woonkamer binnenstapt word je verwelkomt door een oase van licht door de uitbouw aan de eetkamerkant. De begane grond bestaat uit een woonkamer met zitgedeelte die af te scheiden is van de eetkamerkant met schuifdeuren van glas in lood. In beide gedeeltes staat een schouw waarvan degene in het zitgedeelte een werkende openhaard bevat. De vloer is een klassiek, massief eiken visgraatparket.
Op de eerste en tweede verdieping vind je over de gehele verdieping een lichte laminaatvloer die recent is aangelegd. Er zijn twee ruime slaapkamers en een derde kleinere kamer die goed als werkkamer of babykamer te gebruiken is. Er is een aparte wc op de verdieping en een badkamer met enkele wastafel, inloopdouche met deur én een ligbad.
Als je de trap naar zolder oploopt bevind je je eerst op de overloop waar de wasmachine en droger staan en er genoeg ruimte is voor een permanent wasrek. Loop je door, dan vind je nog een laatste slaapkamer met deur en twee grote Velux dakramen. De zolder is al lekker ruim maar kan nog verder worden vergroot door dakkapellen aan de voor- en achterkant.
Beide trappen hebben recent een traprenovatie ondergaan en het gehele huis heeft in 2024 een grondige schilderbeurt gekregen.
Het huis heeft een heerlijke zonnige tuin (noord-westen), met genoeg ruimte voor een eettafel en zithoek, een achterom en een schuur met luik voor ondergrondse berging.
INDELING
Begane grond:
• Entree naast hoekwoning
• Vestibule
• Hal
• Vaste trap naar eerste verdieping
• Berging/voorraadkast met klein trappetje (2 treden)
• Toilet
• Woon-/eetkamer met openhaard en visgraat parketvloer
• Open woonkeuken met diverse inbouwapparatuur
• Uitbouw incl. deur en twee openslaande deuren naar de tuin
Eerste verdieping
• Overloop
• Ruime slaapkamer aan de achterzijde met twee inbouwkasten
• 2e Slaapkamer aan de voorzijde
• 3e Kamer aan de voorzijde; nu in gebruik als werkkamer
• De badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche met deur en enkele wastafel
• Aparte toilet
• Vaste trap naar de tweede verdieping
Zolder
• 4e Slaapkamer met tweetal Velux dakramen
• Aparte wasruimte, cv-ketel opstelling en genoeg inbouwkasten voor berging
• Vlizotrap naar vliering met lekker veel opslagruimte voor bv. kampeerspullen ed.
Voortuin
• Afgeschermd plekje voor kliko's uit het zicht
• Automatische tuinverlichting
• Bewateringssysteem, kan aangesloten worden op bewateringscomputer
Achtertuin
• Schuur met ondergrondse berging
• Trappetje naar achterom
Bijzonderheden
• Klassieke jaren ’30 woning van alle moderne gemakken voorzien
• 3 ruime slaapkamers, werkkamer en een badkamer met ligbad
• Energielabel A
• Cv-ketel uit 2006
• Geluidsisolatie in 2010
• Dakisolatie in 2010
• Gevelisolatie in 2016
• Airconditioning in 2021
• Zonnepanelen in 2021
• Vloerisolatie in 2022
• De begane grond is voorzien van triple glas (HR+++) in 2023