Prachtige 30-er jaren woning! Voor sommige dingen in het leven geldt 'Hoe ouder, hoe mooier'. Met een leeftijd van ruim 90 jaar is deze jaren 30 woning in Koog aan de Zaan een mooie, lichte woning met potentie.
Vier slaapkamers, een houten vloer, strak stucwerk, een keurige keuken en een uitdagende zolder. De fundering is in 2003 hersteld dus deze woning staat op stabiele voeten en ook de elektra is, destijds, deels vernieuwd. Op de begane grond en de eerste verdieping dubbelglas. Met kunststof kozijnen. (Enkel in de woonkamer een houten kozijn??) Extra pluspunten zijn de ruime slaapkamers (dankzij de overbouw van de steeg) en de achtertuin op het zonnige westen. Het huis grenst aan een rustige steeg en is dus aan 1 kant vrij.
Welkom in het mooie, karakteristieke Oud-Koog. In deze populaire wijk vind je veel groen, brede stoepen en diepe voortuinen. Verswinkels en een supermarkt liggen op loopafstand, net als scholen, speeltuin en kinderopvang. Het centrum van Zaandam met winkels, speciaalzaken, restaurants en uitgaansgelegenheden is op fietsafstand. De Breestraat is een rustige zijstraat van de Leliestraat die veel Zaankanters kennen als de weg die de Provincialeweg met de Willem Alexanderbrug verbindt. Dit zorgt voor goede verbinding met Zaandam en de snelwegen A7, A8 en de ring A10. Liever met de trein? Na ongeveer 5 minuten lopen sta je bij het treinstation, van waaruit het een kwartiertje treinen is naar Amsterdam CS. Heemskerk aan Zee is met de fiets slechts 20 km.
Indeling: Via de hal komt u in de nette keuken, voorzien van moderne apparatuur. De trap is gestoffeerd. Onder de lange trap zijn een ruime bergkast en de toiletruimte, ingedeeld met een vast toilet en fonteintje. In de woonkamer zorgen de erker aan de straatzijde en het brede achterraam (met elektrisch bediende raamscreen) voor fraai lichtinval en uitzicht naar de voor- en achtertuin. Op de vloer ligt houten laminaat. De muren en het plafond zijn strak gestuct.
Eerste verdieping: Op de eerste en tweede verdieping is de woning extra breed, wat heerlijke ruime slaapkamers oplevert. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, waarvan twee van xl-formaat. In totaal zijn er drie inbouwkasten. De badkamer heeft een instapdouche van Molenaar (2016), een wastafelmeubel en een aansluiting voor de wasmachine.
De tweede verdieping is te bereiken via een inpandige, vaste trap. Hier treft u een ruime zolder die veel mogelijkheden biedt voor het plaatsen van een dakkapel om een ruime vierde slaapkamer of thuiswerkplek te creëren. Hier staat ook de de HR-ketel (2015).
De voortuin is gesitueerd op het oosten en de achtertuin op het westen. Ze zijn heerlijk groen en zonnig. U kunt in de achtertuin een tuinset plaatsen wat de mogelijkheid biedt om in de avondzon met vrienden of familie te eten.
Als u met de fiets op pad gaat, kan dat gewoon via de steeg! De schuur heeft wat opfriswerkzaamheden nodig.
Bijzonderheden:
- Volle eigendom
- Funderingsherstel uitgevoerd in 2003
- Begane grondvloer uitgevoerd met isolatie van schuimbeton
- Houten en kunststof kozijnen voorzien van HR++glas
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas Kombi Kompakt Hreco 30)
- Energielabel D
- Al het lood- en zinkwerk is recentelijk vernieuwd